Stypendyści Funduszu na Balu Nowego Stylu!

14 stycznia 2011 r. grupa stypendystów oraz wolontariuszy, która co tydzień spotyka się przy Sanktuarium pod patronatem Saletyńskiego Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży, wraz z Dyrektorem Funduszu – ks.  Krzysztofem Samborskim MS wzięła udział w balu charytatywnym w Krośnie.
Dzieci bawiły się znakomicie. Podczas prezentacji grup wykonały taniec z elementami  sportowej pantomimy, za który otrzymały drobne upominki. Przygotowania do tego fantastycznego występu trwały kilka tygodni i uwieńczone zostały gromkimi brawami na stojącą. Na koniec imprezy, podczas spotkania ze „świętym  Mikołajem” nasza grupa dostała w prezencie dofinansowanie na dwa wyjazdy pielgrzymkowe: do Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej oraz do Warszawy i Niepokalanowa. Sponsorem całego wydarzenia była firma „Nowy Styl”.



Wdzięczne dzieci z opiekunem grupy: Iwoną Józefiak.
 

 

D z i ę k u j e m y !          

 

Grupa Nowy Styl to czołowy europejski producent mebli biurowych i do miejsc użyteczności publicznej, parkietu panelowego i siedzisk stadionowych. Te ostatnie są zamontowane m.in. na dwóch stadionach w RPA, gdzie rozgrywano mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2010 r. oraz na czterech polskich stadionach, na których odbędą się mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012.
Wyroby Grupy znane są w 60 krajach świata, można je spotkać nawet w tak egzotycznych krajach jak Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Namibia i Australia. Wszędzie cieszą się uznaniem za jakość, funkcjonalność i walory użytkowe.