Pomagamy dzieciom i młodzieży z rodzin wielodzietnych.

       Państwo Małgorzata i Jacek z woj. łódzkiego wraz ze swoimi pociechami wspólnie wychowują ośmioro dzieci: Łukaszem - dostał się na Politechnikę Warszawską, lubi się uczyć wbrew ogólnej tendencji i układać kostkę Rubika (ma jej kilka rodzajów), Agatą - chodzi do II kl. technikum gastronomicznego, lubi gotować i pochłania duże ilości książek, Piotrem - chodzi do I kl. LO, lubi grać w bilard, dobrze mu to wychodzi, chciałby uczyć się grać w klubie bilardowym, Krzysztofem - chodzi do VI kl. SP, lubi grać w piłkę nożną, bardzo dobrze się uczy, Jackiem - chodzi do III kl. SP, lubi konstruować budowle z klocków, Arturem - chodzi do II kl. SP, uwielbia pływać na basenie oraz ćwiczyć na wf-ie, Kacprem - chodzi do zerówki, lubi nosić święcące buty, uwielbia bawić się zabawkami i oglądać książki z obrazkami oraz 1,5 rocznym Adasiem, który jest uśmiechniętym i odważnym dzieckiem.

       Małżeństwo Patrycja i Tomasz z woj. śląskiego tworzą wielodzietną rodzinę – wspólnie wychowują siedmioro dzieci.  Najstarsi synowie rozwijają swoje talenty, ucząc się w szkołach muzycznych – Jakub gra na gitarze a Mateusz i Franciszek  są w klasie perkusji. Dwie pozostałe córki Klara i Weronika (bliźniaczki) uczęszczają do pierwszej klasy szkoły podstawowej, czteroletni Tomasz jest przedszkolakiem . W grudniu ubiegłego roku Patrycja i Tomasz zostali szczęśliwymi rodzicami małej Karolinki.

     Państwo Agnieszka i Mariusz z woj. śląskiego są  od 21 lat małżeństwem, mają ośmioro dzieci. Najstarsza Kamila jest uczennicą III klasy Technikum Fotograficznego, za rok zdaje maturę. Radosław jest w I klasie na kierunku mechatronik. W zeszłym roku brał udział w olimpiadzie matematycznej na szczeblu wojewódzkim. Kacper rozpoczął naukę w gimnazjum. Trenuje piłkę nożną. Michalina jest w V klasie Szkole Podstawowej. Bardzo lubi prace plastyczne. Michał jest w IV klasie, od I klasy bierze udział w konkursach matematycznych, w których osiąga dobre wyniki. 7-letni Paweł rozpocznie w tym roku przygodę ze szkołą. Od trzech lat trenuje piłkę nożną. Dwoje najmłodszych, 3 letnia Lilianna i 9-cio miesięczny Bartłomiej pozostają w domu pod opieką mamy. Pani Agnieszka od 14 lat całkowicie poświęca się wychowaniu dzieci. Życie w dużej rodzinie jest bardzo intensywne ale sprawia również wiele satysfakcji.

Rodzinom życzymy dużo zdrowia i wzajemnej miłości pamiętamy o Was w modlitwie a Fundusz będzie Was wspierał dzięki Dobrodziejom.

Dzięki wsparciu dobroczyńców, mogliśmy przyznać rodzinom pomoc.

Zachęcamy do przekazania 1 % podatku dochodowego, dzięki któremu możemy docierać z pomocą do najbardziej potrzebujących.