Ferie Powołaniowe 2012 w Maleńkiej!

REKOLEKCJE ZIMOWE
DUSZPASTERSTWA POWOŁAŃ
Zakopane 30 stycznia - 4 lutego 2012 r.


Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette dofinansował pobyt młodych ludzi w ostatnim tygodniu w dniach 30 stycznia – 4 lutego w domu rekolekcyjnym „Maleńka” w Zakopanem, był to I turnus rekolekcji zimowych zorganizowanych przez Saletyńskie Duszpasterstwo Powołań.

„Ostatnie ferie zimowe przed końcem świata” zgromadziły 22 młodych ludzi z Mrągowa, Ziempniowa oraz Rzeszowa i okolic. Ten prowokacyjny temat miał prowadzić uczestników do odkrycia działania Pana Boga w swoim życiu i Jego wielkiej miłości aż po śmierć na krzyżu.

W ciągu tygodnia uczestnicy mieli okazję do pogłębienia swojego życia wiary i modlitwy. Tematy rekolekcyjne prowadziły do dnia, w którym w Sakramencie Pokuty i Pojednania dokonała się przemiana serca. Codzienna Eucharystia i wieczorne adoracje pozwalały na odkrywanie prawdziwej i realnej obecności Boga w zwyczajnych sytuacjach.

W zdrowym ciele, zdrowy duch – dlatego oprócz duchowej strony poprawialiśmy naszą kondycję fizyczną na stoku, szlaku i lodowisku. Dla wielu młodych była to okazja do nauczenia się jazdy na nartach, wyjścia w góry, czy na lodowisko.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na http://saletyni.blogspot.com. lub na fanpage Saletyńskiego Duszpasterstwa Powołań
https://www.facebook.com/saletynskie.duszpasterstwo.powolan

Zapraszamy
Saletyńskie Duszpasterstwo Powołań