Zimowe wczasorekolekcje 2014 - SDP...

Zimowe wczasorekolekcje 2014 Saletyńskiego Duszpasterstwa Powołań. Podczas tegorocznych ferii zimowych Saletyńskie Duszpasterstwo Powołań tradycyjnie już zaprosiło młodzież męską do wspólnego wypoczynku i formacji.
Odbyły się dwa tygodniowe turnusy w Zakopanem nocowaliśmy oczywiście w naszym pięknym domu o wdzięcznej, choć trochę mylącej nazwie „Maleńka”.
Wczasorekolekcje mają na celu dobry całościowy wypoczynek, który pamięta o całościowej formacji tzn. ducha i ciała. Poznaliśmy Świętych: św. br. Alberta, św. Charbela czy św. Rafqe. Poprzez wspólną modlitwę, adorację i spowiedź prowadzącą do Eucharystii odkrywaliśmy miłość Bożą.
Piękne i długie spacery po Tatrzańskim Parku, jazda na nartach czy łyżwach, kąpiel w Aqua Parku pozwoliły na dobry odpoczynek, jaki pozwolił uczestnikom z nowymi siłami i zapałem wrócić do nauki.

W dwóch wspomnianych turnusach udział wzięło 27 osób, które przyjechały z Olsztyna, Rzeszowa, Mrągowa, Łukowicy i Krakowa.
Dziękuję uczestnikom za dobry czas, cieszę się także z obecności dwóch naszych księży, którzy przyjechali z młodzieżą: ks. Jakubem i ks. Zbigniewem.
Dziękuję Funduszowi za pomoc i wsparcie w organizacji tego dobrego czasu.

ks. Karol Tomczak MS
Saletyńskie Duszpasterstwo Powołań