Reportaż o Funduszu w telewizji!

Fundusz doczekał się kilkuminutowego reportażu o swojej działalności.Producentem nagrania jest Telewizja Obiektyw z Krosna.

Z materiału filmowego w dalszym ciągu prezentowanego przez tę telewizję widzowie m.in. z Krosna, Jasła oraz innych miejscowości Podkarpacia dowiadują się o zadaniach, których podjął się Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette w ostatnich miesiącach, jak również o statutowej działalności niezmiennej od kilkunastu już lat. Z historią powstania Funduszu oraz jego działalnością zapoznaje widzów jego dyrektor Ks. Krzysztof Samborski , natomiast stypendyści wraz z rodzicami opowiadają o ich doświadczeniu związanym najpierw z otrzymaną pomocą, a później z pracą wolantariacką w ramach szerokiej funduszowej działalności. Wszystkie wypowiedzi uzupełniają piękne zdjęcia Dębowieckiego Sanktuarium nazywanego przecież „Polskim La Salette”.
Reportaż o Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette można oglądnąć na stronie internetowej Telewizji Obiektyw: http://www.tvobiektyw.pl/