Maciejki - wspomnienia...

WAKACJE DZIECI ZE ŚWIETLICY "MACIEJKI”, OSIECZNA 05-12.08.2013R.

Bardzo serdecznie dziękujemy Funduszowi Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z la Salette za wsparcie kolonii letniej w Osiecznej - dla dzieci i młodzieży i  uczęszczających na Świetlicę Profilaktyczno-Wychowawczą "MACIEJKI".
Ten wakacyjny wyjazd umocnił nas w wierze, kolejny raz pokazał moc przyjaźni, siłę grupy i zapewnił wiele niezapomnianych wrażeń: dzieci mogły dać upust swojej energii na placu zabaw, na gokartach, na boisku do siatkówki i piłki nożnej, w parku linowym "TARZAN" w Lesznie, pływając kajakami i rowerkami wodnymi i aktywnie korzystając ze wszystkich atrakcji, które były w zasięgu naszego wypoczynku. Byliśmy też zaproszeni przez miejscowego ks. Proboszcza na ognisko z kiełbaskami-było to bardzo radosne spotkanie, po którym ks.Przemysław oprowadził nas po najciekawszych miejscach wokół kościoła. Nie zabrakło też wspólnych modlitw i Eucharystii odprawianych przez Ks.Sebastiana Bratka SDS.
Dzięki Bożej Opatrzności - wszyscy cali, zdrowi i bezpieczni wróciliśmy do domów, pielęgnując piękne wspomnienia oraz wdzięczność dla każdego, kto przyczynił się do tego wyjazdu. Dzięki pomocy wielu dobrych ludzi te wakacje na długo pozostaną w pamięci podopiecznych świetlicy "MACIEJKI".

Zapraszamy na stronę internetową Świetlicy!

s. Macieja.