Andrzejkowo - Adwentowe spotkanie wolontariuszy i stypendystów w Maleńkiej.

W dniach od 29 listopada do 1 grudnia 2013r. w Maleńkiej w Zakopanem na zaproszenie księdza Dyrektora Funduszu Jerzego Makula MS,  odbył się coroczny zjazd wolontariuszy, w tym roku uczestniczyli w nim także stypendyści Funduszu – z trzech województw (małopolskie, podkarpackie, śląskie) przybyło ponad 50 osób, w podróży pokonali w sumie ponad  15 000 km.
Podczas spotkania nie zabrakło wspólnych rozmów oraz spotkań integracyjnych. W sposób szczególny  łączyła nas eucharystia podczas której nie zabrakło oprawy muzycznej zapewnionej przez „Frotki” z Rzeszowa.  W sobotnie popołudnie Nasze kopertowanie tj. pakowanie listów do ofiarodawców upłynęło ekspresowo, młodzież z pełnym zaangażowaniem pakowała tysiące listów, aby te mogły na czas trafić do ofiarodawców Funduszu.  W niedzielę po porannej eucharystii i śniadaniu udaliśmy się na wycieczkę do Sióstr Albertynek do pustelni św. Brata Alberta, dopisała nam cudna pogoda i umożliwiła podziwianie pięknego zimowego krajobrazu. Po obiedzie pozostali uczestnicy zjazdu udali się w drogę powrotną.
Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i pomoc, cieszymy się że do grona wolontariatu Funduszowego dołączyły nowe osoby.

j.b.